|
Reisbeschrijving Op en top Oostenrijkse gezelligheid en gastvrijheid vindt u in Hotel Zur Post*** in het gezellige dorpje Hinterriss. De nette kamers zijn voor u gereserveerd en het welkomstdrankje staat al voor u klaar. Een aangenaam verblijf in het hotel is uiteraard een belangrijk aspect van uw vakantie, maar daarnaast staan er natuurlijk bijzondere excursies naar de mooie langlaufgebieden in de omgeving, te maken in het gebied van Karwendel. Tevens kunt u de 'SILBERcard' aanvragen bij het hotel waarmee u ter plekke gratis aan diverse excursies mee kunt doen.
Alvast veel langlaufplezier!

Accommodatie U verblijft tijdens de reis in hotel Zur Post, een Oostenrijks huis dat zich bevindt midden in een imposant bergdecor in de ongerepte natuur, in de nabijheid de langlaufloipe, midden in een verkwikkende landschap. Het hotel heeft een receptie, een goed restaurant en een gezellige bar. Tevens heeft het hotel verschillende faciliteiten om na het langlaufen lekker te ontspannen. Zo is er een Sauna, een Whirlpool en is er een ontspanningsruimte. De reis is op basis van halfpension en tussen de middag koffie/thee met cake. Uw kamers zijn voorzien van douche/toilet, televisie, telefoon. In een heerlijke omgeving kunt u genieten van een fijne langlaufvakantie.
Programma
Zaterdag
Bij aankomst wordt ontvangen door de familie met een welkomstdrankje. U kunt daarna even bijkomen en tevens is er gelegenheid om ski's te huren. In de avond is er een voorlichting georganiseerd vanuit het hotel dat u meer over het gebied vertelt. U kunt dan zelf uw programma bepalen.
Overige info Ter plekke kunt u langlaufmateriaal huren (aangeven bij de boeking)

Overige info Alleen de autoreis is nog te boeken voor zaterdag 27 februari. Ter plekke kunt u langlaufmateriaal huren (aangeven bij de boeking)

Inclusief •Vervoer per eigen vervoer •Kamer met douche en toilet •Verzorging op basis van halfpension
Exclusief •Bijdrage Calamiteitenfonds EUR 2,50 per boeking •Reserveringskosten EUR 20,- per boeking (EUR 10,- indien geboekt via internet) •Skipas voor het gebied Karwendel •Ski of langlaufmateriaal in Maurach op te halen
Optioneel bij te boeken •Reis- en of annuleringsverzekering •Materiaal en skipas
Extra aanbieding nu 199,00 euro!
Voor meer info en boeken kijk hier!
Zie ook onze andere wintersport aanbiedingen bij Peter Langhout kijk hier!!
Peter Langhout |