Voorplussers.nl
 
donderdag, 09 september 2010
 
 
Peter Langhout Actie
voorplussers

Boek nu uw voordelige vakantie bij Peter Langhout Reizen via
Voorplussers.nl en ontvang 15 euro korting!

Vul de actiecode 55561 in aan het einde van uw boeking.

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers
beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl

(Minimale reissom: € 500,- Deze actie loopt tot 1 april 2011.)

BOEKENFESTIJN BRUSSEL 2009
Boeken
Geschreven door Herman Kortekaas   

ImageHet Boekenfestijn in Brussels Expo wordt gehouden van donderdag 15 tot en met zondag 18 oktober. Donderdag is de voorverkoopdag. U kunt dan al boeken aanschaffen en u heeft de eerste keus. De inkom is alle dagen gratis.


OPENINGSTIJDEN
Donderdag 15 en vrijdag 16 oktober: 10.00 - 21.00 uur
Zaterdag 17 en zondag 18 oktober: 10.00 - 18.00 uur

 

 

Echt scherpe prijzen
Wij kunnen deze producten zo goedkoop aanbieden, omdat deze rechtstreeks bij uitgeverijen in binnen- en buitenland worden ingekocht en direct worden doorverkocht aan u. De inkoop van de artikelen is gebaseerd op 26 jaar ervaring. Een breed assortiment voor een breed publiek. Soms zijn de boeken licht beschadigd of betreft het een voorlaatste druk. Kortingen van 60% zijn heel gewoon en kunnen zelfs oplopen tot 90%! Het voordeel spreekt boekdelen.

ADRESGEGEVENS
Belgiëplein 1
1020 Brussel, België
www.brusselsexpo.be

Voor meer informatie: 03 820 72 58 of Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

ROUTEBESCHRIJVING
Brussel is centraal gelegen en is makkelijk bereikbaar met de auto, de trein of bus.

Met het openbaar vervoer

Trein: halte Zuidstation, vandaar rijdt de Metro 2 (oranje) ‘Clemenceau', richting ‘Simonis', vervolgens Metro 1A (rood) richting ‘Koning Boudewijn', halte ‘Heizel'
Vanuit het Centraal Station neemt u eerst Metro 1A (rood) richting 'Koning Boudewijn', de halte is 'Heizel'.
Bus: dankzij het uitgebreide netwerk van het Brusselse openbaar vervoer, is Brussels Expo bereikbaar vanuit alle hoeken. Zowel de 'MIVB' (tram, bus en metro) als 'De Lijn' (bus) beschikken over haltes op nog geen 200m van onze infrastructuur
Met de auto

Door het dichte wegennet in België is het expo-terrein uit alle hoeken van het land bereikbaar met de auto. Op de Ring afrit 7bis of 8 nemen, bordjes EXPO volgen.

 
Voor meer info zie Boekenfestijn

Zie ook onze andere artikelen over het Boekenfestijn!

 
Laatste toevoegingen
Wie is Online
We hebben 94 gasten online

Populair
Voordelig een hotel boeken
hotelroom

Boek nu een hotel zonder boekingskosten. Eén tot en met vijf sterren voordelig en snel in Nederland of in de mooiste steden van de wereld. Klik HIER.

Laatste nieuws
nu.nl - Algemeen
 
Top! Top!